Dzelzceļa transports

“Sonic Transport” ir pieredzējušs starptautisks transporta uzņēmums, kas piedāvā pakalpojumus dažādu veidu preču pārvadāšanai, un ir augošs starptautisks transporta uzņēmums, kas piedāvā pakalpojumus dažādu veidu preču un dažādu transportlīdzekļu pārvadāšanai.

Kā mēs varam tev palīdzēt?
Mēs saprotam viengabalainas pieejas nozīmi katram darbam un tās vienkāršās un vieglas komunikācijas spēku.
Veiciet pieprasījumu
Ātrums un liela celtspēja

Pastāvīgs pieprasījums

Dzelzceļa kravu pārvadājumi, tāpat kā visi citi pārvadājumi, joprojām ir pieprasīti neatkarīgi no pasaules ekonomikas situācijas. Šīs kravas transportēšanas metodes galvenie raksturlielumi ir maksimāla drošība, ātrums un liela kravnesība.

 

Mēs palīdzam klientiem izmantot visas dzelzceļa kravu pārvadāšanas priekšrocības Eiropā, NVS valstīs, Ķīnā utt. Sonic Transport analizē klienta vajadzības un preču īpašības, lai optimizētu piegādes maršrutus un aplēstu izmaksas.

 

 

Jebkuras kravas dzelzceļa kravu pārvadājumu organizēšana laikā, neatkarīgi no piegādes valsts, ir tas, ko mēs darām augstā līmenī. Pateicoties sadarbībai ar mūsu uzticamajiem partneriem, mēs varam piedāvāt elastīgu cenu politiku, vienlaikus saglabājot deklarēto augsto pakalpojumu kvalitātes līmeni.

vienmēr laikā

Kravas un transporta veidi

Gandrīz visu veidu kravas var pārvadāt pa dzelzceļu, tai skaitā:

 

Gabala krava — Kravas iekraušanu var veikt manuāli vai mehanizēti, transportēšanai izmantojot slēgtus konteinerus un vagonus. Lielizmēra vai smagām kravām iekraušana tiek veikta, izmantojot celtni, pārvadāšanai izmantojot atvērtus transportlīdzekļus, transportierus un platformas.

 

Beramkravas — Iekraušana notiek bez kravas nostiprināšanas un iekraušanas ar transportēšanu īpašos vagonos.

 

Bīstamo kravu pārvadājumi
Bīstamo kravu pārvadājumi pa dzelzceļu tiek veikti, ievērojot īpašos noteikumus (marķējums, iepakojums, drošības zīmes) un izmantojot īpašus konteinerus atkarībā no kravas bīstamības kategorijas. Sonic Transport nodrošina drošu un ātru piegādi atkarībā no kravas specifiskajām īpašībām.

Transporta veidi

Kravas vilcieniem un dzelzceļa konteineriem ir dažādas kategorijas un modifikācijas. Pieredzējušie Sonic Transport speciālisti izvēlas transportu atkarībā no preču īpašībām un klienta vajadzībām.

 

Ja nepieciešams, mūsu speciālisti var piedāvāt multimodālos pārvadājumus pa gaisu, ceļu, jūru un dzelzceļu.

 

Mūsu iespējas

  • Automašīnu, transportlīdzekļu un aprīkojuma, kā arī lielgabarīta kravu pārvadāšana pa dzelzceļu specializētos vagonos
  • Ātri bojājošu preču pārvadāšana pa dzelzceļu
  • Noteikta temperatūras režīma uzturēšana, izmantojot īpašus ledusskapjus, kā arī izotermiskas siltuma automašīnas
  • Vieglu kravu pārvadāšana, kuru tilpums pārsniedz 120 m3
  • Ātrgaitas vilcienu izmantošana un preču pārvadāšana lielos attālumos ar lielāku “pasažieru vilcienu” ātrumu
Veiciet pieprasījumu