GAISA transports

“Sonic Transport” ir pieredzējušs starptautisks transporta uzņēmums, kas piedāvā pakalpojumus dažādu veidu preču pārvadāšanai, un ir augošs starptautisks transporta uzņēmums, kas piedāvā pakalpojumus dažādu veidu preču un dažādu transportlīdzekļu pārvadāšanai.

Kā mēs varam tev palīdzēt?
Mēs saprotam viengabalainas pieejas nozīmi katram darbam un tās vienkāršās un vieglas komunikācijas spēku.
Veiciet pieprasījumu
Konkurētspējīgas cenas

Optimāli maršruti

Mūsu pieredzējušie darbinieki organizē starptautiskus gaisa kravu pārvadājumus visdažādākajām kravām, Tai skaitā ātri bojājošām un bīstamām. Mēs izvēlamies labākos maršrutus, ņemot vērā jūsu individuālās vajadzības.

 

Mūsu līgumi ar starptautiskām aviokompānijām un lidostas kravu termināliem palīdz mums nodrošināt nozares vadošos pakalpojumus par konkurētspējīgām cenām visos transporta procesa posmos.

 

 

Gaisa kravas joprojām ir pieprasītas ātru piegādes laiku, plaša ģeogrāfiskā pārklājuma un minimāla  riska dēļ. Sonic Transport palīdz saviem klientiem izbaudīt visas gaisa kravu pārvadāšanas priekšrocības.

 

 

Mēs organizējam jebkuru kravu pārvadāšanu saskaņā ar saskaņotiem termiņiem un galamērķi. Pateicoties ciešai sadarbībai ar starptautiskajām aviokompānijām, mēs piedāvājam elastīgu cenu politiku un atbalstām augstu apkalpošanas kvalitātes līmeni.

 

Jebkuras
kravas pārvadāšana

AVIO kravas veidi

Jebkura veida kravām ir vismaz viens modernu lidmašīnu veids, kas spēj to uzņemt uz klāja. Tomēr bīstamu kravu pārvadāšana pa gaisu var sabojāt lidmašīnu vai pavadošo kravu, un tai nepieciešama īpaša pieeja.

 

Lai nodrošinātu kravas saglabāšanu, izstrādāti speciāli normatīvie dokumenti par apkalpi un gaisa kuģi. Šie dokumenti klasificē kravu un regulē tā pārvadāšanas nosacījumus, ieskaitot kravas marķēšanu, iepakošanu, imobilizāciju un nostiprināšanu.

 

Ātri bojājošos, dažus ķīmiskos materiālus, kā arī negabarīta kravas atļauts pārvadāt saskaņā ar gaisa kravu pārvadāšanas noteikumiem. Dažas vielas ir aizliegts pārvadāt pa gaisu.

 

 

Starptautiskā civilās aviācijas organizācija uz gaisa kuģa aizliedz dažu veidu kodīgas, toksiskas un viegli uzliesmojošas vielas. Sonic Transport cieši uzrauga gaisa transporta starptautiskā tiesiskā regulējuma izmaiņas un nodrošina drošu un ātru piegādi, ņemot vērā katras konkrētās kravas īpašības.

 

 

Īpaša apoešanās

Gaisa ķugu veidi

Starptautiskos kravas gaisa pārvadājumus veic pasažieru, kā arī speciālās kravas lidmašīnas. Ir divas lidmašīnas: šauras un platas. Šaurās flotes lidmašīnas tiek izmantotas iekšējos kontinentālajos lidojumos līdz 7000 km attālumā, un tiem ir ierobežojumi kravas gabarītiem, kas var tikt ņemti uz borta. Platformu lidmašīnas veic starpkontinentālos lidojumus līdz 16000 km. Šādas lidmašīnas praktiski nav ierobežotas pārvadājamās kravas gabarītiem. Pieredzējušie Sonic Transport speciālisti izvēlas īpaši adaptētas lidmašīnas atkarībā no kravas raksturlielumiem un klienta vajadzībām.

 

Mūsu iespējas

  • Saderība ar pašreizējo gaisa kvalitātes līmeni;
  • Reģenerācijas un atjaunošanās orgāns;
  • Valsts un valsts pārvaldes sektora prestižs;
  • Gaisa kravu uzglabāšana un apstrāde modernās noliktavās;
  • Visu nepieciešamo pavaddokumentu;
  • Kravas izsekošana visos pārvadāšanas posmos;
  • Piegāde no ierašanās saņēmējam;
  • Starptautiskas gaisa kravas "no durvīm līdz durvīm"
Veiciet pieprasījumu