Jūras kravu pārvadājumi

“Sonic Transport” ir pieredzējušs starptautisks transporta uzņēmums, kas piedāvā pakalpojumus dažādu veidu preču pārvadāšanai, un ir augošs starptautisks transporta uzņēmums, kas piedāvā pakalpojumus dažādu veidu preču un dažādu transportlīdzekļu pārvadāšanai.

Kā mēs varam tev palīdzēt?
Mēs saprotam viengabalainas pieejas nozīmi katram darbam un tās vienkāršās un vieglas komunikācijas spēku.
Veiciet pieprasījumu
Uzticams un efektīvs transporta veids

Konteineru pārvadāšanas priekšrocības

Vēsturiski preču un kravu pārvadājumi pa jūru ir bijuši galvenais starptautiskās tirdzniecības attīstības dzinējs.

 

Mūsdienu pasaulē maz kas ir mainījies, jūras kravu īpatsvars salīdzinājumā ar citiem transporta veidiem, piemēram, autopārvadājumiem, dzelzceļu un gaisa transportu, veido 62% no pasaules kravu apgrozījuma.

 

 

Jūras kravu popularitāte ir saistīta ar zemām izmaksām un minimāliem kuģu kravnesības ierobežojumiem atklātā jūrā.

 

 

Būtisks transporta izmaksu samazinājums, pārvadājot preces lielos attālumos, ir viens no galvenajiem faktoriem, kas ļauj patērētājiem saņemt preces par pieņemamām cenām.

 

 

Mēs aicinām klientus pilnībā izmantot mūsu pakalpojumus konteineru pārvadāšanai ar jūras kuģiem. Šis transporta veids ir uzticams un efektīvs, īpaši starptautiskā un multimodālā transporta gadījumā.

 

Elastīga cenu politika

Mūsu pieredzējušie darbinieki palīdzēs jums optimizēt konteineru pārvadājumu maršrutus par konkurētspējīgām cenām, ņemot vērā mūsu klientu individuālās vajadzības.

 

Konteineru izmantošana nodrošinās papildu drošību pārvadātajām precēm, paātrinās maza izmēra preču pārvadāšanu un vienkāršos iekraušanu / izkraušanu.

 

 

Kompānija Sonic Transport palīdz saviem klientiem izmantot visas konteineru pārvadāšanas priekšrocības. Mūsu uzņēmums piedāvā jebkuras kravas pārvadāšanu ar konteineriem saskaņā ar piegādes noteikumiem un nosacījumiem.

 

 

Pateicoties ciešajai sadarbībai ar pārvadātājiem, ostu pārvaldēm un mūsu uzticamajiem partneriem, mēs piedāvājam elastīgu cenu politiku un uzturam augstu pakalpojumu kvalitātes līmeni.

 

62%kravu apgrozījums

Kravas veidi

Lielākā daļa no visām pasaulē piegādātajām kravām tiek pārvadātas pa jūru. Kravas kuģu tehniskās īpašības ļauj pārvadāt jēlnaftu, naftas produktus, ķīmiskos produktus, sašķidrinātu gāzi, izejvielas, aprīkojumu, automašīnas, mājlopus un daudzas citas kravas.

 

Dažiem no šiem priekšmetiem ir bīstamas īpašības, un tie var ne tikai nodarīt kaitējumu, bet arī izraisīt vides katastrofu. Tāpēc bīstamo kuģošanu stingri regulē nacionālie un starptautiskie noteikumi.

 

 

Sonic Transport cieši uzrauga izmaiņas starptautiskās kuģošanas tiesiskajā regulējumā un nodrošina drošu un ātru piegādi, kas atbilst katra konkrētā kravas veida raksturojumam.

 

Mūsu iespējas

Jūras pārvadājumus veic:

 

 • Dažādu standarta izmēru konteineros
 • Īpašos konteineros negabarīta kravām
 • Cisternamās šķidrām kravām
 • Atdzesētos konteineros temperatūras jutīgām precēm
 • Konteineros automašīnām
 • Konteineros nelielām partijām

Mēs piedāvājam plašu šādu pakalpojumu klāstu:

 • Preču jūras pārvadājumi no durvīm līdz durvīm, no ostas līdz durvīm
 • Visu dalībnieku koordinācija visos transporta posmos
 • Konteineru izsekošana
 • Kuģošanas dokumentu reģistrācija
 • Preču pārkraušana
Veiciet pieprasījumu