Loģistikas noliktava

“Sonic Transport” ir pieredzējušs starptautisks transporta uzņēmums, kas piedāvā pakalpojumus dažādu veidu preču pārvadāšanai, un ir augošs starptautisks transporta uzņēmums, kas piedāvā pakalpojumus dažādu veidu preču un dažādu transportlīdzekļu pārvadāšanai.

Kā mēs varam tev palīdzēt?
Mēs saprotam viengabalainas pieejas nozīmi katram darbam un tās vienkāršās un vieglas komunikācijas spēku.
Veiciet pieprasījumu
Pilns iespēju klāsts

Labākie risinājumi

Pilns Sonic Transport piegādes ķēdes iespēju klāsts ietver noliktavas Eiropā, apstrādi nolikravās, kravu apvienošanu, krājumu izveidošanu un apkopi un galīgo piegādi saņēmējam.

Mūsu Iespējas

Mūsu pakalpojumi ietver dažāda veida un izmēru preču apvienošanu, reģistrēšanu, uzturēšanu un krājumu apstrādi gan noliktavās Eiropā, gan citās valstīs, kā arī piegādi gala saņēmējiem, ja nepieciešams.

 

Ar mūsu nozares zināšanām un gadu pieredzi šajā jomā mēs varam jums piedāvāt visrentablākos loģistikas risinājumus.

 

Labākie risinājumi

Mūsu priekšrocības

Individuāli risinājumi
Individuāli risinājumi

Kompānijas Sonic Transport nosaka noliktavu optimālo izvietojumu, ņemot vērā katra klienta maršrutu, kravas tipu un individuālās vajadzības. Mēs arī piešķiram specializētus aprīkojumus, lai nodrošinātu maksimālu drošību un jūsu kravas glabāšana.

Kompleksie pakalpojumi
Kompleksie pakalpojumi

Mēs piedāvājam visus nepieciešamos noliktavas pakalpojumus, ieskaitot fasējumu, iepakojumu, pārpakošanu, marķēšanu, marķēšanu (ar uzlīmēm, ko varam izdrukāt) un kravu paletēšanās.

Plats ģeogrāfiskais tīkls
Plats ģeogrāfiskais tīkls

Mūsu noliktavu stratēģiskā izvietošana ļauj mums ātri nogādāt preci noteiktā laikā un vietā. Noliktavas ES (Vācija, Polija, Lietuva un Latvija) ir ideāli piemērotas kravu, tai skaitā ar akcīzes nodokli apliekamo preču, konsolidācijai un tiek izmantotas iepakotu preču pārkraušanai.

Veiciet pieprasījumu